O πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πάλης Δημήτρης Τραμπάκουλας μίλησε στο Αθηναϊκό Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδήσεων για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων, για την επόμενη γενιά αθλητών, καθώς και τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκυο.
![Τραμπάκουλας](https://www.elop.gr/wp-content/uploads/2017/09/DIM_4027-e1556283812266-1068x596.jpg)
O πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πάλης Δημήτρης Τραμπάκουλας μίλησε στο Αθηναϊκό Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδήσεων για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων, για την επόμενη γενιά αθλητών, καθώς και τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκυο.